این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده است

 

 

 

تشکر مهدوی‌کیا از مردم و جامعه ورزش/ سپاس از اینکه سنگ صبورمان بودید

بار

مهدی مهدوی کیا با صدور پیامی به نمایندگی از خانواده مهدوی‌کیا از ابراز همدردی، مردم، مسئولان و جامعه ورزش کشور تقدیر و تشکر کرد.
مهدی مهدوی کیا

در پیام کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران آمده است:

« مادر که رفت تحمل این غم برای مان غیرقابل باور بود. فکر می‌کردیم تنهاییم که او که سنگ صبورمان بود، را از دست داده بودیم. شما اما کنارمان بودید و تنهای‌مان نگذاشتید. از همان لحظات ابتدایی. همدردمان بودید و ما خانواده «مهدوی‌کیا» را خانواده خود دانستید. حضورتان همه جا کنارمان بود. از چشمه و ابراهیم‌آباد گرفته تا هر گوشه از دنیا که این خبر را شنیدید و به یاد مادر فاتحه ای خواندید.

شما که از مراسم تشییع‌، تدفین و مجالس ترحیم تا ورزشگاه ها‌؛ مثل روزهایی که پیراهن ملی به تن داشتم، مثل یک بازیکن ملی‌، لطف‌تان را از ما دریغ نکردید. شما خوبان از سید محمد خاتمی و سید حسن خمینی که با پیام‌های تسلیت، تماس‌های تلفنی خود ما را شرمنده کردند تا یکایک هموطنانی که شاید حتی سعادت دیدار‌تان نصیب نشده. تنهای‌مان نگذاشتید. با لطفی که سعادت سال‌ها پوشیدن پیراهن تیم ملی را نصیب‌ام کرده بودید.

از دست دادن مادر‌، مادری این چنین مهربان که زندگی‌اش را وقف‌مان کرده بود، غمی بزرگ را به همراه دارد که تا ابد همراه‌مان می‌ماند اما این ابراز محبت های بی‌کران شما بزرگواران دلگرمی‌مان بود و تسکین درد.

شما دوستان خوبم در پرسپولیس‌، تیم محبوب همه دوران فوتبالم. از مدیرعامل‌، معاونین و اعضای هیئت مدیره تا یاران قدیمی در کادرفنی و اجرایی تیم. یکایک شما هم‌بازیان عزیز در تیم بزرگسالان و خانواده بزرگ پرسپولیس در تیم های پایه‌، پزشکی و اجرایی و شما هواداران دلسوز و پیشکسوتان گرانقدر.

و سپاس از روسا و مدیران فعلی فدراسیون فوتبال‌، سازمان لیگ‌، اتحادیه باشگاه‌ها، روسای اسبق سازمان تربیت‌بدنی و فدراسیون فوتبال، کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش، هیات فوتبال استان تهران و باشگاه‌های استقلال، راه آهن، سایپا، داماش و نفت تهران و بسیاری از دیگر باشگاه‌های کشور که با پیام های تسلیت و حضور مدیران، کادرفنی و بازیکنان خوب‌شان ، قوت قلبی بودند برای ما در تحمل این غم بزرگ.

سپاسی ویژه از قهرمانان ملی رشته‌های گوناگون ورزشی ایران به خصوص مربیان و مدال‌آوران رشته‌های جودو و کشتی. همچنین همه هنرمندان عزیزی که در این مدت با ما ابرازهمدردی کردند. سپاس از شما دوستان عزیز رسانه‌ای که کنارمان بودید. از روزنامه‌ها ، خبرگزاری ها و سایت‌ها گرفته تا دوستان عزیز رادیو و تلویزیون و البته از همه ارگان‌هایی که در برگزاری مراسم یاری‌مان دادند، به ویژه نیروی محترم انتظامی‌، راهنمایی و رانندگی، شهرداری منطقه ۶ و مدیریت بیمه ایران.

متشکر از همه شما اهالی خوب روستاهای ابراهیم آباد و چشمه، استاندار، فرماندار و دیگر مسئولان و همچنین مردم خوب استان مرکزی، کسبه محترم بازار شوش، اهالی محله های سادات و بلوار ابوذر تهران و همه آشنایان و اقوام و بزرگوارانی که تنهای مان نگذاشتید. آرزوی ما، همه خانواده مهدوی‌کیا این است تا بتوانیم در روزهای شادی این همه محبت تان را جبران کنیم.

فرزند کوچک شما مردم بزرگ ایران

مهدی مهدوی کیا»شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.