این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده است

 

 

 

دانلود رمان عاشقانه امانت عشق برای موبایل،تبلت و کامپیوتر+Apk وpdf

بار

دانلود رمان جدید

دانلود رمان عاشقانه برای موبایل ، تبلت و کامپیوتر

دانلود رایگان رمان عاشقانه امانت عشق با فرمت Apk و pdf و با لینک مستقیم

{درخواستی کاربران}

در صورت راضی نبودن صاحب اثر لینک دانلود حذف خواهد شد.

نام کتاب الکترونیکی : امانت عشق

نویسنده : فریده شجاعی

توضیحات :

این کتاب با دو فرمت apk و pdf برای شما آماده شده است

در صورت مشاهده هرگونه مشکل از قسمت نظرات مدیران را با خبر سازید.

قسمتی از این رمان زیبا و عاشقانه :

دوشنبه بیست آذر ماه و ساعت دو و پنجاه دقیقه بود . ان ساعت ریاضی داشتیم . تا یادم می آید همیشه سر زنگ ریاضی نیم ساعت آخر که می رسید کلافه می شدم . آنقدر به ساعت نگاه کردم که صدای فریبا بغل دستی ام در آمد : ((سپیده چکار میکنی؟ مرتب خواسم رو پرت میکنی)) .
پاسخی ندادم چون حقد با او بود . همیشه فکر میکردم ساعت ریاضی خیلی طول می کشد ، آنقدر با اعداد و ارقام کلنجار رفته بودم که کم مانده بود کتاب و دفترم را از پنجره بغل میزم به بیرون پرتاب کنم . با کشیدن نفس عمیقی سرم را بالا کردم . دبیر ریاضی با موشکافی و دقت به حرکات عصبی ام نگاه می کرد . چون زیر دید دبیر بودم ، آرام نشستم و سعی کردم با دقت بیشتری مسئله ریاضی را حل کنم .
ناگهان صدای خانوم دبیر را شنیدم که مرا مخاطب قرار داد و گفت : ((خانم فراهانی اگر اشکالی دارید می توانید بپرسید ))
تا آمدم لب باز کنم صدای زنگ دبیرستان بلند شد و من به خاطر ای که مجبور نباشم موضوع را دنبال کنم ، با لبخندی گفتم : ((اشکالی ندارم متشکرم . )) و کتابم را بستم . بچه ها با سر و صدا کیف و کتابهایشان را جمع میکردند . طبق معمول هر روز با میترا از مدرسه بیرون آمدیم . در حالی که هوای بیرون را استنشاق می کردم به میترا گفتم : (( ببین چقدر درحق ما ظلم می کنند و تا این ساعت گرسنه و تشنه نگهمون میدارند . ))
میترا سر تکان داد و گفت : ((نه که تا الان چیزی نخوردی! ))
مثل او سرم رو تکان دادم و گفتم : (( بله بله یادم افتاد ، حرص و جوش ، ریاضی و تاریخ … )) در همان لحظه چشمم به ماشین پراید امیر برادر میترا افتاد و به میترا گفتم :
-مثل اینکه امروز با من همسفر نیستی
به من نگاهی کرد و گفت :
-چطور؟
با چشم و ابرو به طرف دیگر اشاره کردم و گفتم :
-آنجا رو ببین
میترا سرش را برگرداند و با دیدن امیر رو کرد به من و گفت :
-بریم. ترا هم سر راهمان می رسانیم .
-ممنون
-تعارف نکن
و بعد دستم را گرفت . با لبخند دستم را از دستش بیرون آوردم و گفتم :
-میترا جان مامانم گفته سوار ماشین غریبه ها نشو
میترا اخمی کرد و گفت :
-لوس بی مزه حالا دیگر داداش من غریبه شده /
خنیدم و دستم را جلو بردم تا با او خداحافظی کنم . میترا که مرا برای رفتن مصمم دید دیگر اصرار نکرد و در حالی که دست میداد گفت :
-پس تا فردا
و من نیز با گفتن خداحافظ از او جدا شدم . برای اینکه تنها نباشم و مسافت مدرسه تا منزل را زودتر طی کنم نگاه کردم تا ببینم از بچه های کلاس چه کسی را می بینم . مریم با دوستش کمی جلوتر از من بود . وقتی وقتی دیدم گرم حرف زدن با دوستش می باشد نخواستم مزاحمش شوم و تصمیم گرفتم راه را به تنهایی طی کنم . نگاهی به خیابان طولانی و طویل مدرسه انداختم و با خودم گفتم کی به منزل میرسم . از امیر حرصم گرفته بود که آن روز همپای همیشگی را از من گرفته بود . چون هر روز در حین حرف زدن این راه را طی میکردیم و طولانی بودن آن را احساس نمی کردیم حتی بعضی اوقات حرفهایمان نیمه تمام میماند . هنوز به سر خیابان نرسیده بوردم که با شنیدن صدایی خیلی نزدیک به خود آمدم .
-هی ، امروز که تنهایی ، میخوای همراهیت کنم ؟
فوری فهمیدم صدا متعلق بع مزاحم هر روزی است ، که با تنها دیدن من با پروگی به دنبالم می آمد . قدمهایم را تند کردم و از لب جوی آب به پیاده روی باریک حاشیه خیابان رفتم . ولی او دست بردار نبود و سایه به سایه من راه می آمد و صحبت میکرد . آنقدر دلهره داشتم که ….

دانلود رمان عاشقانه امانت عشق برای کامپیوتر (pdf)

Picture4

دانلود رمان عاشقانه امانت عشق برای تبلت و موبایل (apk)

Picture4

برچسب ها : رمان امانت عشق, فریده شجاعی , دانلود رمان امانت عشق,  دانلود رمان امانت عشق pdf  , دانلود رمان امانت عشق پی دی اف ,دانلود رمان apk , دانلود داستان رایگان ,دانلود رمان برای موبایل جاوا ,دانلود رمان برای تبلت ,دانلود رمان عاشقانه , دانلود کتاب همراه امانت عشق , دانلود کتاب امانت عشق , کتاب همراه امانت عشق, دانلود کتاب, دانلود کتاب همراه الکترونیکی امانت عشق , دانلود , کتاب,دانلود رمان امانت عشق , امانت عشق, جاوا, دانلود رمان, دانلود رمان امانت عشق, دانلود رمان امانت عشق برای موبایل, دانلود رمان امانت عشق نسخه جاوا, دانلود رمان ایرانی عاشقانه, دانلود رمان جدید, دانلود رمان جدید عاشقانه, دانلود رمان جدید مخصوص موبایل, دانلود رمان عاشقانه, دانلود رمان عاشقانه امانت عشق, دانلود رمان عاشقانه برای جاوا, دانلود رمان عاشقانه برای موبایل, دانلود رمان عاشقانه جدید برای جاوا, دانلود رمان عاشقانه جدید برای موبایل, دانلود رمان عاشقانه مخصوص موبایل, دانلود رمان عاشقانه نسخه جاوا, دانلود رمان و داستان عاشقانه, دانلود کتاب امانت عشق برای موبایل, دانلود کتابچه امانت عشق, رمان, رمان امانت عشق,دانلود رمان امانت عشق برای آندروید,
برچسب ها :


شما هم نظری ارسال کنیدارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.