این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده است

 

 

 

شیرینی: به احترام خبرنگاران اصفهانی غیبت گل‌محمدی در نشست را زودتر اعلام کردیم

بار

شیرینی: به احترام خبرنگاران اصفهانی غیبت گل‌محمدی در نشست را زودتر اعلام کردیم / عباسی: آب زاینده‌رود و ترافیک شدید ما را به کنفرانس نرساند.

شیرینی

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به دلیل تاخیر یک ساعت و نیمه پرواز و به احترام هواداران اصفهانی اطلاع دادیم که گل‌محمدی در نشست مطبوعاتی شرکت نمی‌کند.
سعید شیرینی درباره غیبت گل‌محمدی در نشست مطبوعاتی و حواشی‌های پیش‌آمده، اظهار داشت: با توجه به اینکه یک ساعت و ۳۰ دقیقه پرواز پرسپولیس برای سفر به اصفهان تاخیر داشت و قطعا گل‌محمدی باید با اتوبوس تیم به هتل می‌آمد و سپس به کنفرانس می‌رفت، درگیر ترافیک شدیدی شدیم.

وی افزود: به همین دلیل به احترام خبرنگاران اصفهانی که برای این نشست معطل نشوند، طی تماسی تلفنی از طریق مدیر رسانه‌ای پرسپولیس اعلام کردیم که گل‌محمدی نمی‌تواند در نشست مطبوعاتی شرکت کند.

وی ادامه داد: اگر مستقیم هم گل‌محمدی از فرودگاه به محل نشست می‌رفت باز هم حداقل یک تا ۲ ساعت و یا حتی بیشتر خبرنگاران معطل می‌شدند اما ما زود اطلاع دادیم که کسی برای این نشست معطل نشود.

همچنین حمید عباسی مدیر رسانه‌ای پرسپولیس نیز در این باره  گفت: ما از ابتدای پرواز‌مان از تهران و ساعت‌ها قبل نشست مطبوعاتی و ساعت آن را هماهنگ کرده بودیم اما تأخیر یک و نیم ساعته همه چیز را بهم زد و سپس سرپرست و گل‌محمدی خواستند که به خبرنگاران اصفهانی اطلاع دهیم که در جریان قرار بگیرند.

وی افزود: پس از ورود به اصفهان به دلیل اینکه آب زاینده‌رود در این رود جاری شده و مردم اصفهان نیز بسیار خوشحال هستند و دوست دارند که پنجشنبه بعدازظهر با خانواده خود کنار این رود باشند درگیر ترافیک عجیبی شدیم. به همین دلیل باز هم از خبرنگاران اصفهانی عذرخواهی می‌کنیم. خوشبختانه خبرنگاران اصفهانی تا آنجایی که ما می‌دانیم معطل نشدند. ضمن اینکه تاکید می کنم مسئولان و اعضای کادر فنی به شدت از عدم حضور سرمربی در نشست خبری ناراحت هستند.

مراجع : فارسشما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.