نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


عکس بدون چادر آزاده نامداری برای استوری اینستاگرام در نظر گرفته شده است. نامداری در این عکس، منظره زیبایی از پاییز را با ژست خاص انتخاب کرده و با تیپ اسپرت حاضر شده است.

استوری اسپرت آزاده نامداری

منبع : آرگا


 وان پلاس ۶T برای اولین بار امکان خرید طرفداران آمریکایی را به شکل مستقیم و تحت قرار داد با شرکت های ارائه دهنده اینترنت بی سیم فراهم آورد. این پرچمدار توسط تی موبایل در آمریکا عرضه می شود. رکورد فروش وان پلاس

این فروش در آمریکا از نسخه قبلی وان پلاس ۸۶ درصد بیشتر بوده است. تی موبایل به عنوان اولین ارائه دهنده اینترنت بی سیم آمریکایی با وان پلاس قرار داد بست. از دلایل فروش بالای  وان پلاس ۶T باید به باند ۱۳ در آن اشاره کرد.


حیات وحش کشور آفریقای جنوبی در جهان بسیار شناخته شده است به همین دلیل یکی از جاذبه ها و مکان های دیدنی آفریقای جنوبی که تماشای آن برای برخی از گردشگران دارای اهمیت است حیات وحش ویژه در این کشور است که در کنار پارک های ملی حفاظت شده و زیستگاه های گیاهی دارای جذابیت خاص گردشگری است همچنین در این کشور می توانید از دیگر جاذبه ها و چشم انداز سواحل دیدن کنید. جاذبه ها و مکان های دیدنی آفریقای جنوبی

مکان های دیدنی آفریقای جنوبی:

سواحل آفریقای جنوبی از جاذه های دیدنی این کشور هستند که گردشگران می توانند از امکانات تفریحی و رفاهی اطراف ساحل نیز استفاده کنند و به همین دلیل این سواحل برای گردشگران دارای اهمیت و جذابیت است. در ادامه این بخش با برخی دیگر از جاذبه های توریستی و گردشگری در آفریقای جنوبی آشنا می شوید.

سفر به آفریقای جنوبی

کیپ تاوان:

این جاذبه که از مناطق گردشگری آفریقای جنوبی است تلفیقی از جاذبه های فرهنگی و طبیعی را در این مناطق به نمایش گذاشته است در این شهر آفریقای جنوبی وجود امکانات تفریحی آبی، سواحل طلایی رنگ، غذاهای محلی و طبیعت های زیبا از جاذبه های شهری است که گردشگران را جذب می کند.

چشم انداز آفریقای جنوبی

بندر الیزابت:

این شهر بندری به مهمان نوازی خود شهرت دارد و در مرکز شهر می توانید از جاذبه رستوران ها و کافه ها دیدن کنید و در اطراف آن نیز جاذبه هایی همچون خلیج آلگوا، کرانه سان شاین و امکانات اطراف سولحل آبی وجود دارد.

جاذبه های سر سبز آفریقا

بلومفنتن:

در این شهر که از پایتخت های این کشور است هر ساله فستیوال های مهم و ارزشمندی برگزار می شود که گردشگران زیادی از آن دیدنی می کنند. تلفیق جاذبه های تاریخی، فرهنگی و طبیعی در این مناطق همچون موزه گیاه شناسی، موزه هنری، موزه جنگ، پارک ووداکام و تالار های مهم اهمیت شهر را دو چندان کرده است.

تفریح در آفریقای جنوبی

لندن شرقی:

از مکان های دیدنی آفریقای جنوبی با سواحلی آرام و دلنشینی می توان  به سواحل لندن شرقی در این منطقه اشاره کرد که دارای ورزش های آبی بی نظیر و تپه های ساحلی دیدنی است.

جاذبه های آفریقای جنوبی

پارک ملی کروگو:

این پارک ملی یک حیات وحش حفاظت شده در آفریقای جنوبی است و دارای گونه های متنوع و ارزشمندی از حیوانات این مناطق است فیل، شیر، زرافه، بوفالو و … از گونه های مختلفی حیوانات این منطقه اند.

دیدنی ها در آفریقای جنوبی

پیترماریتزبورگ:

این شهر در جنگل های آفریقا قرار و دارای امکانات رفاهی و مدرن زندگی است و قدمت آن به دوران ویکتوریایی باز می گردد در این شهر بنای مختلفی از موزه ها نیز وجود دارد.

زیبایی های آفریقای جنوبی

جونانسبورگ:

وجود فروشگاه های متنوع، غذاهای محلی، رستوران و تئاتر از جاذبه های مهم در این شهر هستند و روز به روز آمار گردشگران در این منطقه رو به افزایش می رود.

جاذبه های تاریخی آفریقای جنوبی

دوربان:

اگر در فصل گرما فصد سفر به آفریقای جنوبی را دارید می توانید منطقه دوربان با سواحل تفریحی و آب و هوای مطبوع آن را انتخاب کنید ماهیگیری، ورزش های آبی و پارک آبی از جاذبه های این سواحل برای گردشگران است.

جاذبه های متنوع آفریقای جنوبی

از دیگر جاهای دیدنی آفریقای جنوبی می توان به جاذبه های بی نظیری همچون کیمبرلی، پرتوریا، سوتو، اوتس هورن و کنیسنا نیز اشاره کرد که هر یک دارای جاذبه های خاص خود هستند.

منبع : آرگا


برچسب :


مونا فرجاد با انتشار این عکس زیبا در صفحه اینستاگرام نوشت:

این چشم های تو جایی میان ماندن و رفتن بود هر بار در تردد این مقصود در راه و حسرت چشمانت یک سر به قاب زنده ی تصویرت در خواب میزدم این چشمهای تو جایی میان رفتن و ماندن بود

چهره ناز مارال فرجاد

منبع : آرگا


یکی از آرزوهای دیرینه انسان پرواز کردن است و اغلب انسان ها در عالم رویا و خیال همیشه به فکر پرواز کردن بوده و هستند به صورتی که پرواز کردن در خواب برای هر انسانی لذت بخش است. تعبیر خواب پرواز کردن به گفته تعبیرگران بسته به مکان و نوع پرواز متفاوت است و شما می توانید با توجه به خوابی که دیده اید تعبیر آن را از بین تعابیر مختلف پیدا کنید. 

تعبیر خواب پرواز کردن چیست؟

دیدن رویای پرواز کردن در خواب نشانه توانایی و اراه قوی خواب بیننده است و معمولا اغلب افرادی که این خواب را می بینند به راحتی می توانند از عهده زندگی و مشکلات خویش برآیند. در مطالب قبلی تعبیر خواب بوسیدن مرده و تعبیر خواب لاغر شدن و تعبیر خواب دعوا کردن را مطالعه کردید در ادامه این مطلب با تعبیر دیدن پرواز کردن در خواب آشنا خواهید شد.

تعبیر دیدن پرواز کردن در خواب

دیدن خواب پرواز کردن دارای چه تعبیری است ؟

تعبیر پرواز کردن در خواب از دیدگاه امام صادق بر ۵ وجه زیر است :

 1. سفر
 2. حج
 3. بزرگی
 4. مرگ و بیماری
 5. تغییر حال

پرواز کردن در خواب چه تعبیری دارد ؟

اگر فردی در خواب ببیند مانند مرغ از مکانی به مکانی دیگر می پرد نشانه این است که به سفر می رود و به اندازه بلندی و پریدن او از زمین بلندی و شرف پیدا می کند.
اگر فردی در خواب ببیند که آنچنان پرواز می کند که به آسمان می رسد و ناپدید می شود و دیگر به زمین برنمی گردد نشانه این است که به زودی از دنیا رحلت می کند.

تعبیر خواب پرواز کردن

 • منوچهر مطیعی تهرانی 

تعبیر خواب پرواز کردن نیکو است مگر اینکه خواب بیننده مستقیم به اعماق آسمان برود و دیگر زیر پای خود را نبیند که در این صورت معبران تعبیر این خواب را نشانه خطری حتمی برای حیات خواب بیننده دانسته اند.
اگر فردی در خواب ببیند که پرواز می کند و از جایی برمی خیزد و به آرامی در مکانی دیگر فرود می آید نشانه این است که دگرگونی و تحولی در زندگی خواب بیننده بوجود می آید که دلخواه وی است.
اگر فردی در خواب ببیند که پرواز می کند و در مکانی سبز و خرم فرود می آید نشانه این است که از دگرگونی و تحول سود می بیند.
پرواز کردن در شب نشانه تحولی آمیخته با غم یا اندوه است همچنین پرواز کردن در شب می تواند بیانگر سفری برای خواب بیننده توام با خستگی و رنج باشد.

تعبیر دیدن پرواز کردن در خواب از دیدگاه معبرین غربی

اگر فردی در خواب ببیند که در پهنه آسمان پرواز می کند نشانه این است که به سفری پر خیر و با برکت می رود.
اگر فردی در خواب ببیند که از طرف قبله پرواز می کند و دوباره به جای اولیه خود باز می گردد نشانه این است که به مسافرت می رود و با سود و منفعت زیادی از سفر بر می گردد مخصوصا اگر خواب بیننده ببیند که پر دارد.

اگر فردی در خواب ببیند که در اوج آسمان ها پرواز می کند بیانگر این است که در امر ازدواج با بدبخت هایی مواجه می شود.
اگر فردی در خواب ببیند که نزدیک به زمین پرواز می کند نشانه این است که از پریشانی و بیماری نجات پیدا می کند.
اگر فردی در خواب ببیند که در حین پرواز کردن به خورشید نگاه می کند بیانگر این است که بیهوه نگران است و در کارهایش به توفیق می یابد.
اگر فردی در خواب ببیند که از کنار ماه و سیاره ها پرواز می کند تعبیر خواب او بیانگر جنگ و قحطی است.

پرواز کردن در خواب دارای چه تعبیری است ؟

در این مطلب با تعبیر خواب پرواز کردن را برای شما عزیزان گردآوری کردیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب تعبیر خواب نهایت لذت را ببرید. در صورت تمایل می توانید برای مطالعه انواع مطالب تعبیر خواب کلیک کنید.

منبع : آرگا


برچسب :


میزان مصرف داروی کلومیفن در بزرگسالان

این دارو در صورت قرار نداشتن در دوران قاعدگی، از هر زمانی به مدت ۵ روز مصرف می شود. در دوران پریودی از روز پنجم شروع می شود و به مدت ۵ روز ادامه می یابد. در هر روز یک قرص معادل ۵۰ میلی گرم دریافت خواهید کرد.

گاهی با وجود تخمک گذاری شرایط بارداری به وجود نمی آید. در این صورت باید مصرف قرص کلومیفن را تا دو دوره دیگر نیز به مدت ۵ روز و هر روز به اندازه ۵۰ میلی گرم ادامه داد. هر دوره باید در ابتدای ۳۰ روز پس از اتمام دوره قبل شروع شود. با باردار شدن دیگر نیازی به ادامه دادن قرص نیست.

نحوه مصرف قرص کلومیفن

با اتمام اولین دوره، تخمک گذاری انجام می گردد. اگر بنا به دلایلی چون تنبلی تخمدان، تخمک گذاری در دوره اول انجام نشود، فرد باید دوز مصرفی قرص را در دوره دوم به ۱۰۰ میلی گرم برساند. دوره دوم سی روز پس از دوره ابتدایی و دوره سوم سی روز پس از دوره دوم می باشد.

دوزهای بیش از ۱۰۰ میلی گرم و بیش از ۵ روز برای درمان ناباروری توصیه نمی شود. البته بارداری هایی که پس از یک دوره درمان ۱۰ روزه یا با مصرف ۲۰۰ میلی گرم قرص اتفاق افتاده اند نیز وجود داشته است.

کلومیفن و بارداری

مصرف کلومیفن برای جلوگیری از تولید شیر

 • یک دوره درمان ۵ روزه با دوز ۵۰ تا ۱۰۰ میلی گرم برای جلوگیری از تولید شیر کفایت می کند.

قرص کلومیفن

دوز مصرفی برای Oliqosperimia

درمان باید در چندین ماه با دوز ۲۵ تا ۱۰۰ میلی گرم ادامه یابد.

مکانیسم این دارو

کلومیفن فواید استروژنی دارد. در زنان با بیشتر کردن گنادوتروپین باعث تخمک گذاری و کامل شدن جسم زرد می شود و در مردان نیز هورمون FSL و LH را افزایش می دهد. بدین طریق شانس باروری در دو جنس را زیاد می کند.

درمان ناباروری در مردان با کلومیفن۷۰  درصد بیمارانی که به دلیل فقدان تخمک گذاری قادر به بارداری نیستند، بدین طریق درمان می شوند. این موضوع در خانم های زیر ۳۵ سال به راحتی درمان می شود اما برای خانم های بالاتر از ۳۵ سال کار مشکل تری است. چون تخمک گذاری در آن ها با کیفیت نمی باشد. به همین خاطر ممکن است از روش های مختلفی چون لقاح مصنوعی و … استفاده شود.
دوره درمانی قرص کلومیفن

نکات مهم در مصرف این دارو

 • مصرف این قرص باید طبق نظر پزشک باشد و فرد نباید از مدت زمان در نظر گرفته شده برای درمان دارو را افزایش دهد.
 • قبل از مصرف این دارو باید از نظر بیماری های دیگر مورد بررسی قرار بگیرید تا در صورت استفاده از دارو مشکلی به وجود نیاید.
 • در دوران مصرف باید توسط پزشک مورد معاینه قرار بگیرید.
 • اگر با تکمیل کردن سه دوره درمان باردار نشدید و جواب نگرفتید، درمان را قطع کنید و با پزشک مشورت کنید. در این صورت باید دلیل ناباروری مجدداً مورد بررسی قرار گیرد.

بارور شدن با کلومیفن

 • این قرص در محیط مناسب به دور از گرما، رطوبت و نور ذخیره می گردد.
 • دوره درمان نباید از ۳ دوره بیشتر باشد.
 • پزشک باید هر روز از دمای صبحگاهی بدن شما اطلاع داشته باشد و آن را به ثبت برساند. با این اقدام به تعیین زمان تخمک گذاری کمک خواهد شد.
 • قبل از آغاز هر دوره درمانی با قرص کلومیفن, باید مورد معاینه لگنی قرار بگیرید. با موکول کردن رابطه جنسی به طول دوره تخمک گذاری، شانس بارداری خود را افزایش دهید و کلومیفن را نتیجه بخش تر کنید.

بارداری و کلومیفن

نکات مهم قبل از مصرف

 • اگر با مصرف کلومیفن به بیماری و مشکلات کبدی، اشکال و اختلال در غدد فوق کلیه، تیروئید، خونریزی واژینال به شکل غیر نرمال، کیست تخمدانی که ناشی از وضعیت پلی کیستیک نمی باشد و بروز وضعیت بارداری دچار شدید، باید درمان را کنار بگذارید. تهوع، گرگرفتگی، لکه بینی یا خونریزی، سردرد، درد سینه و حساسیت به لمس از عوارض جانبی قرص کلومیفن می باشد.

عوارض کلومیفن

 • باروری با  کلومیفن ممکن است شما را صاحب چند قلو کند. بهتر است در این حاملگی ها به شدت تحت مراقبت پزشک باشید.

احتمال چند قلو شدن بارداری با قرص کلومیفن

 • قبل از مصرف اگر فیبروئید رحم یا اندومتریوز دارید، به پزشک اطلاع دهید.
 • اگر بچه شیر می دهید، پزشک را در جریان بگذارید. چون این دارو  به شیر مادر راه می یابد و ممکن است برای نوزاد خطر آفرین باشد. ضمن اینکه تولید شیر را در مادر کم می کند.
 • اگر می خواهید بیش از سه دوره از این دارو برای درمان استفاده کنید، در این باره از پزشک نظرخواهی کنید. چون احتمال تشکیل تومور تخمدان با مصرف بیش از اندازه این دارو افزایش می یابد.


با شروع سال جدید تغییرات زیادی در مدل آرایش صورت و مدل آرایش موها ایجاد می شود که طراحی ناخن ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با شروع سال ۲۰۱۹ طراحان ناخن انواع مدل طراحی ناخن ۲۰۱۹ مخصوص خانم های به روز و مشکل پسند را معرفی کرده اند که هر یک از این مدل دیزاین ناخن ها زیبایی و جذابیت خاصی را به ناخن های شما می بخشند. 

در هنگام طراحی کردن ناخن ها لاک بخش مهمی از کار است ولی در کنار داشتن لاک با رنگی مناسب بهتر است شما از طرح های جدید و به روز برای دیزاین هایتان استفاده نمایید تا طراحی ناخن هایتان به روز و جذاب تر به نظر برسند.

 طراحی ناخن 2019 با رنگ آبی

مدل های طراحی ناخن ۲۰۱۹ با جدیدترین متدهای دیزاین ناخن روز دنیا

دیزاین ناخن ۲۰۱۹ در انواع مدل های ساده و کار شده و فانتزی موجود هستند و شما می توانید با توجه به مهارت خود از این طرح های شیک و جدید برای طراحی کردن ناخن هایتان استفاده نمایید. در ادامه توجه شما را به ۷۰ مدل دیزاین ناخن ۲۰۱۹ جلب می کنیم که امیدواریم از بین این مدل ها بتوانید طرح ناخن جدید و زیبایی را انتخاب نمایید.

طراحی زیبا و شیک ناخن

طراحی ناخن ساده ۲۰۱۹

داشتن خلاقیت و مهارت در هنگام طراحی کردن ناخن ها یکی از مهم ترین بخش های کار دیزاین ناخن است بنابراین بهتر است شما برای طراحی کردن ناخن های کوتاه و بلند خلاقیت و مهارت لازم را داشته باشید.
طراحی ناخن ۲۰۱۹ ساده از انواع مدل های شیک و پرطرفدار در بین خانم ها و دختران جوان است و این مدل دیزاین ناخن ها برای خانم هایی که تبحر زیادی در طراحی ناخن ها ندارند می تواند مناسب و ایده آل باشد.
توجه داشته باشید که برای دیزاین ناخن ها به صورت ساده بهتر است از رنگ لاک مناسب و زیبایی استفاده نمایید تا طرح لاک ناخن های شما جذاب تر به نظر برسند. برای دیزاین ناخن ها به صورت ساده می توانید از دو یا چند رنگ لاک به صورت ترکیبی روی سطح ناخن هایتان استفاده نمایید همچنین می توانید طراحی ناخن هایتان را به صورت تک رنگ انجام دهید. طراحی ناخن ها به صورت سایه روشن نیز یکی دیگر از انواع ایده های خلاقانه و کاربردی است که امروزه اغلب خانم ها از این مدل دیزاین ها برای مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده می کنند.
علاوه بر استفاده از سایه روشن در طرح های جدید ناخن ۲۰۱۹ از نگین نیز برای جذابیت بیشتر طراحی ناخن ساده استفاده می شود که این مدل ها، طرح ناخن های شما را چشم نوازتر می کنند.

طرح ناخن 2019

طراحی ناخن با لاک بنفش

طراحی ناخن با نگین

دیزاین ناخن با نگین

مدل ناخن طرح دار

دیزاین ناخن طرح دار

طراحی ناخن ساده

دیزاین ناخن ساده و شیک

 طراحی ناخن 2019 با لاک قرمز

طراحی ناخن با لاک قرمز

طراحی ساده ناخن

دیزاین ناخن با لاک سبز براق

طراحی ناخن با نگین

طرح ناخن شیک و ساده

مدل دیزاین ناخن

دیزاین ساده و شیک ناخن

طراحی ناخن با لاک مشکی

طراحی ناخن کوتاه 

طراحی ناخن شیک

دیزاین ناخن مجلسی

مدل لاک ناخن

طراحی ناخن مجلسی و شیک

مدل دیزاین ناخن

طراحی ناخن سال ۲۰۱۹

 طراحی ناخن 2019 شیک و جذاب

طرح ناخن ساده و شیک

مدل دیزاین ناخن

دیزاین زیبا و شیک ناخن

دیزاین زیبا و شیک ناخن

دیزاین زیبا و شیک ناخن

 طراحی ناخن 2019

دیزاین ناخن ساده با لاک صورتی

طراحی ناخن با لاک بنفش

دیزاین ناخن مجلسی و شیک

مدل دیزاین ناخن

دیزاین شیک و جذاب ناخن

مدل دیزاین ساده مشکی

دیزاین ناخن مجلسی و زیبا

طراحی ناخن با دو رنگ لاک

مدل دیزاین مجلسی شیک و زیبا

دیزاین زیبا و شیک ناخن

طرح ناخن ساده و جذاب دخترانه

طراحی شیک و زیبا ناخن

دیزاین شیک و ساده ناخن

طراحی ناخن با لاک زرشکی

دیزاین ناخن با لاک زرشکی

مدل لاک ناخن

دیزاین شیک و جذاب ناخن

دیزاین شیک ناخن

مدل طراحی ناخن شیک ۲۰۱۹

دیزاین ساده ناخن

طراحی شیک ناخن ها

طراحی شیک و زیبا ناخن

طراحی زیبا و شیک ناخن

طراحی ناخن با لاک سبز

دیزاین ناخن شیک و مجلسی

طراحی ناخن

طراحی ناخن شیک و مجلسی

طراحی شیک و مجلسی ناخن

طراحی ناخن مجلسی

طراحی ناخن با دو رنگ لاک

طراحی ناخن ۲۰۱۹ برای عروس

دیزاین زیبا و شیک ناخن

طرح ناخن مجلسی و شیک

طراحی ناخن با لاک آبی

دیزاین ناخن

دیزاین ناخن با لاک زرشکی

طرح ناخن با لاک زرشکی

 طراحی ناخن 2019

دیزاین ناخن با نگین

مدل لاک ساده ناخن

دیزاین ناخن شیک و جدید

طراحی ناخن شیک

طراحی ناخن شیک و ساده

طراحی ناخن کار شده و مجلسی ۲۰۱۹

از طراحی ناخن کار شده و فانتزی برای شرکت در مهمانی ها و مجالس رسمی نظیر عروسی و مراسم عقد کنان و … استفاده می شود. برای طراحی ناخن ها به کمک مدل های کار شده و فانتزی باید خلاقیت و مهارت لازم را داشته باشید همچنین انواع طراحی ناخن کار شده ۲۰۱۹ برای خانم هایی که تمایل دارند دیزاین ناخن هایشان زرق و برق دار باشد انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند.
اگر شما در زمینه طراحی ناخن ها با مدل های کار شده مهارت لازم را ندارید می توانید از انواع شابلون های مخصوص دیزاین ناخن استفاده نمایید و طرح هایی شیک و زیبا را روی ناخن هایتان خلق کنید همچنین برای زیبایی بیشتر طراحی ناخن مجلسی و کار شده می توانید از انواع وسایل تزیین کننده ناخن نظیر نگین و سنگ های تزیینی و … استفاده نمایید.

دیزاین ناخن با لاک مشکی

دیزاین ناخن شیک و حرفه ای

طراحی ناخن شیک با رنگ مشکی و سفید

مدل دیزاین ناخن مجلسی

طراحی ناخن مجلسی

طرح ناخن مجلسی و کار شده

دیزاین زیبا و جدید ناخن

دیزاین ناخن شیک و مجلسی

مدل طراحی شیک ناخن

دیزاین ناخن مجلسی کار شده

طراحی شیک ناخن

طراحی ناخن کار شده و شیک

طراحی ناخن کار شده و زیبا

دیزاین ناخن با لاک صورتی

طراحی ناخن کار شده

دیزاین زیبا و مجلسی ناخن

طراحی ناخن بلند

طراحی ناخن جدید و مجلسی

دیزاین زیبا و شیک ناخن

طراحی ناخن مجلسی ۲۰۱۹

مدل دیزاین ناخن شیک

دیزاین شیک و جدید ناخن

دیزاین ناخن مجلسی

طرح ناخن زیبا و مجلسی

مدل دیزاین شیک ناخن

طراحی شیک و جذاب ناخن

دیزاین ناخن مجلسی

دیزاین شیک و جدید ناخن ها

طراحی ناخن مجلسی 2019

دیزاین ناخن زنانه

طراحی ناخن

دیزاین مجلسی زنانه شیک

طراحی ناخن با نگین

طراحی ناخن با لاک بنفش

طراحی زیبا و شیک ناخن ها

طراحی ناخن مجلسی زیبا سال ۲۰۱۹

طراحی ناخن 2019 زنانه و دخترانه

طراحی شیک ناخن ۲۰۱۹

طراحی زیبا و شیک ناخن

طراحی ناخن مجلسی و ساده

طراحی ناخن با لاک آبی

دیزاین ناخن با لاک آبی تیره

طراحی شیک و مجلسی ناخن

طراحی مجلسی و زیبا ناخن

طراحی ناخن

دیزاین ناخن جدید و مجلسی

دیزاین ناخن

دیزاین ناخن مجلسی

دیزاین زیبا و شیک ناخن

دیزاین شیک و خاص ناخن

طراحی ناخن با لاک قرمز

طراحی ناخن ۲۰۱۹ با لاک قرمز

دیزاین ناخن مجلسی و شیک

دیزاین ناخن ۲۰۱۹ با لاک قرمز

دیزاین ناخن مجلسی

مدل ناخن مجلسی

طراحی ناخن شیک و مجلسی

دیزاین شیک و حرفه ای ناخن

دیزاین ناخن مجلسی

طراحی ناخن مجلسی و شیک

دیزاین ناخن

دیزاین ناخن با لاک مشکی

در این بخش از آرایش ناخن مجله آرگا با انواع ایده ها برای طراحی ناخن جدید در سال ۲۰۱۹ آشنا شدید که امیدواریم این مدل دیزاین های ناخن با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

منبع : آرگا


یکی از بهترین روش ها برای ابراز عشق و دوست داشتن به همسر ارسال متن عاشقانه برای تولد همسر است و شما می توانید در کنار هدیه ای مناسب با استفاده از شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و … انواع عکس نوشته ها و متن های زیبا که در وصف تولد همسر نوشته شده اند را برای همسرتان ارسال کنید و از این طریق احساسات خود را به راحت ترین شکل ممکن به او ابراز نمایید. 

متن عاشقانه برای تولد همسر با انواع مضامین پرمحتوا

متن عاشقانه برای تبریک تولد عاشقانه به همسر از انواع جملاتی هستند که می توانند احساس درونی شما را به همسرتان بیان کنند و این متن ها کامل کننده خوب و مناسبی برای ارزش هدیه تقدیمی شما به همسرتان می باشند.

 متن عاشقانه برای تولد همسر

پیام تبریک تولد عاشقانه به همسر 

ﻭﻗﺘﯽ ﺧﺪﺍ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﺴﺎﺯﺩ،
ﭼﻪ ﺣﺎﻝ ﺧﻮﺷﯽ ﺩﺍﺷﺖ،
ﭼﻪ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﺍﯼ
ﺍﯾﻦ ﻣﻮﻫﺎ، ﺍﯾﻦ ﭼﺸﻢ ﻫﺎ
ﺧﻮﺩﺕ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﯽ؟
ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ
تولدت مبارک

متن زیبا و احساسی برای تبریک تولد همسر 

شاید غرور… یا شایددل مشغولی های روزمره …اجازه نمی دهد هر روز بگویم دوستت دارم
اما امروز روز توست روز تولدت بهترین بهانه برای یاد آوری این که بی تو نمی‌توانم زنده بمانم
تولدت مبارک بهانه زندگیم …

 متن عاشقانه برای تولد همسر

آرزو میکردم که درجشن میلادت تک ستاره آسمان چشمانت باشم تا در آغوشت طولانی ترین شبم را تقدیمت کنم
و درکلبه انتظارت بوسه هایم را میهمانت !
تولدت مبارک ! …

پیام تبریک تولد عاشقانه

پیام عاشقانه تبریک تولد

از همان روزی که پای تو به این دنیا رسید
غصه هایم یک به یک از قلب و جانم پر کشید
روز میلاد تو دنیا یک صدا خندیده بود
اسمان در مقدمت باران گل باریده بود
تولدت مبارک

پیام تبریک تولد برای همسر 

جشن تو جشن تولد تمومه خوبیهاس
جشن تو شروع زیبای تمومه شادیهاس …
همسرم عزیزم تولدت مبارک عششششقم

جملات عاشقانه برای تولد همسر

مبارک باشه میلاد شما خاتون
شمایی که ستاره جون میگیره توی چشماتون
شمایی که شدید معنای شعرای من عاشق
شما که زندگی میده به من هرم نفسهاتون

متن عاشقانه برای تبریک تولد

جملات زیبا و عاشقانه برای تبریک تولد 

خوشبختی من در بودن باتو است و روز تولد تو تقدیر خوشبختی من است
تو آمدی و عمیق ترین نگاه را از میان چشمان دریایی ات به وصال قلبم نشاندی
زیباترین گلهای دنیا تقدیم به تو ، بهترین عشق دنیا
تولدت مبارک

متن زیبا و عاشقانه برای تبریک تولد همسر 

میلاد تو شیرین ترین بهانه ایست که می توان با آن به رنج های زندگی هم دل بست

و در میان این روزهای شتابزده عاشقانه تر زیست

میلاد تو معراج دست های من است وقتی که عاشقانه تولدت را شکر می گویم

ای تنها دلیل رد کردن هر دلیل و ای تنها بهانه ی آوردن هر بهانه

دیوانه ی مهربانی تؤام….

جملات زیبا و پرمحتوی برای تبریک تولد همسر 

دیشب برای روز تولدت یک سبد ستاره چیده ام

تکه ای از ماه را و یک شاخه نیلوفر

تو متولد می شوی و من عاشق تر می شوم

تولدت مبارک همسر عزیزم

متن زیبا و عاشقانه برای تبریک تولد به همسر

 متن عاشقانه برای تبریک تولد به همسر

همسر عزیزم
همیشه برقرار باش تا بی قرار نباشی
چرا که در تمام لحظه‌های سخت و مشکلات زندگی تو تنها تکیه گاهم هستی
دوستت دارم و سالروز تولدت را تبریک می‌گویم . . .

پیام تبریک تولد عاشقانه

همسر عزیزم! تو زیباترین ترانه‌ای هستی که کائنات زمزمه کرده‌اند. تو آن شعر لطیف هستی که تک تک ابیات تو را فرشته‌ها از بر کرده‌اند. تولدت مبارک عشقم.

متن عاشقانه برای تولد همسر و سورپرایز وی

همسر عزیزتر از جانم! می‌خواستم زیباترین کلام را برایت بنویسم اما پنداشتم ساده نوشتن همچون ساده زیستن زیباست. دوستت دارم، تولدت مبارک.

پیام تبریک تولد به همسر

جملات عاشقانه برای تبریک تولد همسر 

همسر محبوبم! تولدت آغاز زیبایی‌هاست. هزاران گل یاس سپید تقدیمت می‌کنم. به پاس تمام خوبی‌هایت، بهترین‌ها را برایت آرزو می‌کنم. تولد زیبایت مبارک.

متن زیبا برای تبریک تولد همسر 

همسر عزیزم! تا دیروز نبودی ولی حس بودنت به من شوق زیستن بخشیده است. به دنیا آمدی و دنیای من شدی و بهترین صدا تپش قلب توست و بودنت تنها دلیل بودنم. به جای شمع غم‌هایت را به آتش می‌کشم و هدیه‌ام قلبی است کوچک. تو را به روز تولدت تبریک می‌گویم.

جملات عاشقانه و زیبا برای تولد همسر

لبخند زدی و آسمان آبی شد، شب های قشنگ مهر مهتابی شد، پروانه پس از تولد زیبایت، تا آخر عمر غرق بی تابی شد.
عزیزم، همسرم تولدت مبارک

پیام تبریک تولد عاشقانه

در این مطلب گلیچینی از انواع متن عاشقانه برای تبریک تولد همسر را مطالعه کردید که امیدواریم این جملات مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند.

منبع : آرگا


 • مرضیه نوروزیان
 • ۲۱ آبان ۱۳۹۷
 • ۰

ریحانه پارسا همزمان با برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه در پردیس سینمایی ملت در این مراسم حضور پیدا کرد. در ادامه تیپ جالب این بازیگر را مشاهده خواهید کرد. 

در این مراسم علاوه بر ریحانه پارسا، بازیگرانی چون بابک حمیدیان، محمد حمزه ای، مهراوه شریفی نیا، کاوه خداشناس، کتایون ریاحی، حبیب رضایی، بهزاد خداویسی و … حضور داشته اند.

ریحانه پارسا با تیپی غیر منتظره

منبع : آرگا

مطالب پیشنهادی


گوشی پرچمدار W2019 تاشدنی برای بازار چین معرفی شد. این گوشی دارای دو نمایشگر امولد است و کاربر بدون باز کردن درب گوشی می تواند از طریق نمایشگر خارجی با گوشی کار کند.

کلیدهای ناوبری فیزیکی و دکمه های شماره گیری با باز کردن درب گوشی قابل رویت می باشند. سخت افزار به کار رفته در آن بسیار قدرتمند است و این گوشی به پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ کوالکام و رم ۶ گیگابایت و ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی با قابلیت ارتقاء حافظه از طریق میکرو اس دی مجهز شده است.

نخستین پرچمدار تاشدنی سامسونگ

نمایشگرهای به کار رفته در آن از نوع امولد و ۴.۲ اینچی می باشند. وضوح تصویر آن ۱۹۲۰*۱۰۸۰ و نسبت تصویر آن ۹ به ۱۶ می باشد. در قسمت پشتی دو دوربین قرار گرفته که یکی از آن ها ۱۲ مگاپیکسلی با دیافراگم دو گانه f/1.5-2.4 و یک سنسور تله فوتو برای زوم غیر نوری دو برابری تعبیه شده است.

نخستین پرچمدار تاشدنی سامسونگ

در قسمت جلو یک دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی با دیافراگم f/2.0 وجود دارد. باتری به کار رفته در آن برابر با ۳۰۷۰ میلی آمپر ساعتی است و گوشی با درگاه USB-C شارژ می گردد.

سیستم عامل اندروید ۸.۱ اوریو و رابط کاربری اختصاصی در آن به کار رفته است. دستیار صوتی بیکسبی کره ای ها در آن وجود دارد و یک کلید اختصاصی برای این دستیار صوتی در نظر گرفته شده است.

نخستین پرچمدار تاشدنی سامسونگ

حسگر اثر انگشت آن در کنار می باشد و طبق ادعای سامسونگ دقت بالایی دارد. بدنه گوشی از مواد پریمیومی مانند آلومینیوم آنودایز شده ی برش خورده با الماس و شیشه تهیه شده است.

متاسفانه این گوشی در هنگام بسته شدن قطور می شود. در دو رنگ طلایی و نقره ای عرضه شده و درباره تاریخ دقیق عرضه و قیمت گوشی اطلاعاتی در دسترس نیست.

آخرین دیدگاه‌ها

  لینکدونی

  دسته‌ها