نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


خودروی موتور میانی Orochi محصول شرکت ژاپنی میتسوکا بود که در خودروهای سوپر اسپرت طبقه بندی شد. اسپرت راک استار با پلتفرم مزدا میاتا روانه بازار می گردد. این خودرو در واقع نسل دوم شورولت کوروت C2 با پلتفرم یک خودروی اسپرت رودستر می باشد.

مدل اسپرت راک استار به مناسبت ۵۰ مین سالگرد تاسیس این شرکت روانه بازار شده است. تعداد این دستگاه ها به ۵۰ عدد محدود شده و رنگ های متفاوت آن بر اساس ایالت های آمریکا نام نهاده شده است.

اسپرت راک استار با قدرت 130 اسب بخار

خودروی تولیدی ژاپنی ها به شورولت کوروت C2 شباهت دارد. در این خودرو به جای چراغ های مخفی از چراغ های دایره ای اصلی استفاده شده است. در بخش فنی مجهز به یک موتور ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر شده است. موتور تولیدی آن قدرتی برابر با ۱۳۰ اسب بخار و ۱۵۲ نیوتن متر گشتاوری دارد.

اسپرت راک استار با قدرت 130 اسب بخار

انتقال قدرت با یک جعبه دنده ۶ سرعته دستی به چرخ های عقب انجام می شود. البته می توان این خودرو را با جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک نیز سفارش داد. قیمت تولید راک استار برابر با ۴۱ هزار دلار است.

اسپرت راک استار با قدرت 130 اسب بخار

این قیمت در مقایسه با قیمت پایه ۲۶ هزار دلار از مزدا میاتا بیشتر است . البته این موضوع به طراحی خاص و تولید محدود میتسوکا راک استار بر می گردد.

منبع : آرگا


برچسب :

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    لینکدونی

    دسته‌ها