بخش جدیدی با عنوان About This Account در اینستاگرام قرار گرفته که تمام اطلاعاتی چون تغییرات نام کاربری در سال های گذشته، زمان ثبت نام و موقعیت مکانی حساب کاربری را نشان می دهد.

این قابلیت سبب می شود که فالوورها پیش از دنبال کردن یک اکانت، با ورود به این بخش از فیک یا واقعی بودن حساب مطلع شوند. این بخش قرار است در هفته های آتی در دسترس قرار گیرد. اینستاگرام به دنبال تایید اکانت ها به شکل ساده تر است. به زودی تمامی کاربران می توانند با استفاده از کارت شناسایی واقعی خود اکانت هایشان را تایید کنند.

لو دادن اکانت های تقلبی

ابتدا این ویژگی بیشتر برای افراد مشهور در اختیار بود و با استفاده از آن، یک تیک آبی به عکس پروفایل هایشان اضافه می شد اما جدا از این قابلیت، اینستاگرام افزایش امنیت سرویس خود را هم در دستور کار قرار داده است. در هفته های آینده، تایید دو مرحله ای اینستاگرام از اپلیکیشن های تایید هویت شخص ثالث Duo Mobile و Google Authenticator پشتیبانی خواهد کرد.

این تغییرات و اقدامات در اینستاگرام در پی خنثی شدن جنجال های دو سال اخیر به وجود آمده است. به خصوص اینکه اینستاگرام و فیسبوک دارای بیشترین اکانت های تقلبی بوده اند.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    لینکدونی

    دسته‌ها