رونمایی از لکسوس RC مدل ۲۰۱۹

بدون دیدگاه


کوپه لوکس و اسپرت لکسوس RC در نمایشگاه خودروی توکیو ۲۰۱۳ رونمایی شد. پس از گذشت ۵ سال، بالاخره مقامات لکسوس به عرضه فیس لیفت RC رضایت دادند تا مدل ۲۰۱۹ با به روز رسانی کامل به بازار برسد.

همانطور که در نگاه اول مشخص بوده، شباهت LC و RC بیشتر از گذشته شده است. از تغییرات ظاهری RC جدید، ترکیب یکپارچه چراغ های جلو دی تایم(Daytime) که پیش از این جدا بودند و جلوپنجره مشبک براق بزرگ بیشتر از همه جلب توجه می کند. در تیپ های گران تر، RC مدل ۲۰۱۹ به رینگ های ۱۹ اینچ مشابه مدل های LC و LS مجهز می شود.

رونمایی از لکسوس RC

در نمای عقب، دریچه های هوای مثلثی شکل در گوشه سپر، علاوه بر ظاهر تهاجمی، در آیرودینامیک  RC هم دخالت دارند. چراغ های عقب عریض تر شده اند و فرمول خودروهای جدید لکسوس نمای L شکل را پذیرفته اند. در فضای داخلی RC جدید هم تغییرات مثبتی اتفاق افتاده است. علاوه بر ساعت آنالوگ و لوکس مدل LC، بازطراحی کنسول مرکزی و جایگاه های استراحت دست در کنار متریال با کیفیت در پنل های سیستم تهویه و رادیو دیده می شود. پایان بخش تغییرات ظاهری فیس لیفت لکسوس RC، ۱۱ رنگ بدنه و ترکیب ۷ رنگ کابین است. 

رونمایی از لکسوس RC

مدل ۲۰۱۹ لکسوس RC در بخش فنی هم تغییرات داشته است. بهینه سازی آیرودینامیک، فنربندی ها، فرمان و کاهش ارتفاع به منظور افزایش کیفیت سواری و فرمان پذیری انجام شده است. موتور توربوشارژ ۲ لیتری تیپ RC300 محور عقب هم با تیونینگ دریچه گاز همراه شده است تا راننده شتاب گیری بهتری را تجربه کند.

منبع : آرگا

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    لینکدونی

    دسته‌ها